Pujcovna-dodavek-Frydek-Mistek.cz

Jak si vybrat dodávku

Investice do dodávkového auta není malá, a proto si předem rozmyslete, co přesně by měla splňovat. Víte, podle čeho ji vybírat? Pokud ji nepoužíváte příliš často, vaše nároky uspokojí půjčovna dodávek Frýdek Místek a na kvalitní služby se můžete spolehnout.

Typy dodávky

Na trhu se prodávají různé typy dodávek. Společnou mají zpravidla hmotnost do 3,5 tuny, postačí řidičský průkaz skupiny B. V dalších parametrech se však již mohou lišit. Přibližme si nejčastější typy dodávek:


Podle čeho ještě dodávku vybírat?

Při výběru dodávky také zvažte, jestli si koupíte nový či ojetý vůz. Obě možnosti mají své výhody i nevýhody, ostatně jako u koupě aut obecně. Pokud kupujete ojetou dodávku a autům příliš nerozumíte, nechte si raději poradit od nezávislého odborníka.
Při koupi dodávky byste také měli dobře znát účel, na který dodávku potřebujete, a tomu se přizpůsobit. Předejdete tomu, že si koupíte auto s příliš malým či naopak nadbytečným objemem.
Samozřejmě je také nutné si stanovit částku, kterou můžete za auto utratit. Dodávky se pohybují v širokém cenovém rozmezí.


Nebo si dodávku půjčíte?

Před koupí dodávky mimo jiné zvažte, jestli ji skutečně využijete tak, aby se vám její koupě vyplatila. I když ji teď budete nějakou dobu potřebovat, bude pro vás stejně užitečná třeba i za dva měsíce či za půl roku? Nevyplatil by se vám raději dlouhodobý pronájem dodávek ve Frýdku-Místku, Ostravě či Opavě?

pokračovat k pronájmu dodávky