Pujcovna-dodavek-Frydek-Mistek.cz

Půjčete si dodávku

Potřebujete přepravit větší množství materiálu, zboží či se stěhujete nebo kupujete něco objemnějšího a potřebuje to někam přemístit? Důvody k využití dodávky jsou různé. Řešením je půjčovna dodávek Frýdek-Místek.

Co je dodávka

Dodávka neboli dodávkový automobil je druh automobilu, jenž slouží k dopravě lidí či přepravě zboží. Od běžného osobního vozidla se liší svou výškou, délkou a vzdáleností podlahy od země.
Dodávky mají větší objem a liší se typem. Některé jsou určené primárně k dopravě lidí. Ty mají vepředu až tři místa k sezení a několik zadních míst. Dodávky však nemusí mít vzadu žádná místa k sezení. Takové dodávkové vozy jsou prvotně určené k přepravě zboží.
Dodávky určené na přepravu lidí mohou mít až 15 míst (některé i více). Takové dodávky jsou nazývané mikrobusy či minibusy. Pro řízení minibusu vám již nestačí řidičský průkaz skupiny B.
Vyrábějí se různé modely dodávek. Vybírat tak můžete ze všech známých značek vozidel. Jmenujme si alespoň několik oblíbených modelů dodávek - Opel Combo, Citroën Berlingo, Dacia Logan Van, Seat Inca, Peugeot Boxer, Peugeot Partner, Renault Kangoo, Ford Fiesta, Fiat Ducato, Mercede-Benz Vaneo a mnohé další.


Vyberte si vhodnou půjčovnu dodávek

Pokud máte firmu, ve které budete pravidelně přepravovat autem větší náklad, jistě si domluvte dlouhodobý pronájem dodávky. Ovšem pokud se jen stěhujete či potřebujete-li výjimečně přepravit něco objemnější, s největší pravděpodobností se obrátíte na půjčovnu dodávek s možností krátkodobého zapůjčení dodávky.
Kvalita jednotlivých společností se v mnohém liší, proto výběru věnujte pečlivou pozornost. Zajímejte se především o stáří a technický stav vozů, další služby a celkový přístup ke klientům.
V Moravskoslezském kraji si jistě pro četné výhody oblíbíte půjčovnu dodávek u Frýdeku-Místku.

pokračovat k pronájmu dodávky